Przynajmniej pół naszego składu nie jest w formie
Weszło

Przynajmniej pół naszego składu nie jest w formie

– Zgodnie ze swoją teorią, zakładaj się przeciwko sobie i szykuj się na najgorsze, typuję przegraną 1:2. Jak obserwuje naszą kadrą, to gościu jest niezmiennie dobry – Robert Lewandowski. Grosicki pojechał do Anglii, nie strzelił bramki, niewiele wnosi, może to za dużo minut. Glik gra świetnie. Dwóch zawodników. Piszczek okej, trzeci. (…) Wydaje mi się, że dużo naszych zawodników jest bez formy – mówi Paweł Zarzeczny. W dzisiejszym programie One Man Show m.in. o właściwym składzie Polski na niedzielę i gorącym klimacie w Czarnogórze.

I jeszcze do obejrzenia poprzedni odcinek:

KOMENTARZE (10)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

maystero

Az sie dziwnie słucha trzezwego Pawła.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wIMIEzasad

Panie Pawle
Twierdzi Pan, że dwumecz Barcelona-PSG był ustawiony. Jeśli tak to inne spotkania również mogą być przekupione. Jak Pan sądzi, jak bardzo to zjawisko jest rozpowszechnione? Czy nie uważa Pan, że opisywanie i rozmawianie o dyscyplinie sportu, która jest ustawiona (przez co miliony fanów na całym świecie są oszukiwani) nie ma sensu, opisywanie jej jest wprowadzaniem ludzi w błąd i nie lepiej zająć się tematyką, w której ludzie są uczciwi i nie robią innych w konia?

Woodstock

Heh jak zwykle więcej wspominek niż konkretów ale jakoś
dało się obejrzeć. W Czarnogórze będzie gorąco to pewne, wierzę że nasi nie pękną. Co do wyniku to obstawiam bramkowy remis. A tak z ciekawości może ktoś jest lepiej zorientowany. Stan Futbolu ma teraz przerwę, czy poprostu nie puszczają go na YT i leci tylko w Eleven?

Fuska

Co do wyniku to sądzę że będzie któryś z tych: 1:2, 2:3, 1:3. Z perspektywy gospodarzy rzecz jasna. Ale obstawiam ten trzeci, bo to że obie drużyny strzelą jest bardzo prawdopodobne.

wodz1979

Stanu Futbolu już na eleven nie będzie i prawdopodobnie nigdzie przez jakiś czas… Rozwód niby z winy Eleven, Można znalezc w felietonie Stano

vincent van cock

nigdy nie oglądam bo się boję , też bym się napił

kreha_pl

Wygramy z ta Czarnagora

AndrzejeK
Orzeł Parzeczew

‚przynajmniej pol naszego skladu jest bez formy ‚ hmm, Karol brzmi ok, to chodzi o Pawelka?

wpDiscuz