Mioduski chciałby Leśnodorskiego, żeby kibice nie bojkotowali
Weszło

Mioduski chciałby Leśnodorskiego, żeby kibice nie bojkotowali

W kolejnym odcinku One Man Show Paweł Zarzeczny opowiada między innymi o telefonie do prezesa Legii i o swoich spostrzeżeniach w tej sprawie. – Potrzebujesz pieniędzy? To powiedz, może trzeba zrobić jakąś akcję. Dla mnie jak byk jakiś bank za tym stoi, bo przecież Mioduski pieniędzy nie ma. Jakby miał, to by się nie bawił w futbol – komentuje w swoim stylu. Zapraszamy!

Ostatni odcinek możecie natomiast obejrzeć tutaj:

KOMENTARZE (13)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Janko Buszewska
Jadwiżański *447* KKS

Jak oceni Pan przyszłe mistrzostwo Legii, zdobyte kosztem oszukiwania jej największych przeciwników, czy też bezczelne pomaganie jej w jej meczach, często też…
bezpowśrednim wypaczaniem wyników, jak z Lechem.. itp ?
Pytanie retoryczne, bo jak śpiewał kiedyś bard: Bo nie wie **d, co to wstyd!

gryf01

Janko, ty i Zarzeczny powinniście kiedyś iść na randkę. Pasowalibyście do siebie.

Grandal
Legia Warszawa

Nie ma takiej opcji. Zarzeczny ma sporo oleju w głowie, Janko nie ma go wcale, a do tego to zwykły frustrat z pyrlandii.

Odstrzał1916
Legia Warszawa

To byli ruscy nie brzoza!

Janko Buszewska
Jadwiżański *447* KKS

Ja grab, ja grab…. brzoza odezwij sie!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Warka

Jak wiadomo tylko gołodupce kupują kluby piłkarskie. PSG, Chelsea itd. – bida aż piszczy.

Janko Buszewska
Jadwiżański *447* KKS

A ile drzew musiął Szyszko wyciąć, nie!… zamordować, żeby córka Kaczyśkiego mogła sobie nosic takie portmonetki w dzielnicy Zoliborz, gdzie ujęto zresztą… Hessa

Typer

Swego czasu w Stanie Futbolu tak bardzo nie mógł się Pan zdecydować, kto ma zostać tym mistrzem Polski, że co tydzień życzył go Pan komu innemu. Jednej soboty fajnie jakby trafił on do Gdańska skoro tyle lat na niego czekają. Tydzień później już lepiej, jakby powędrował do Białegostoku, przecież gościem była Pani wiceprezes Jagiellonii, a poza tym taki fajny młody team tam mają, nad morzem z kolei zjazd emerytów. Jeszcze dwie kolejki i może posłuchamy lamentu, że za wiosenną formę powinien trafić do Chorzowa.
W gąszczu „biznesowo-pieniężnej” logiki wypadałoby być chociaż szczerym w jednym, skoro tytułu życzy Pan tak na prawdę tylko jednej konkretnej drużynie.
No ale mega skandal, że ktoś przez dwa dni nie odbiera telefonu od redaktora Zarzecznego.

Hefajstos

Mioduski i tak prędzej czy później zatęskni za Bogusiem i będzie chciał jego powrotu jak okażę się, że prowadzenie klubu to nie tylko lans na salonach.

Sraka

Pawel odczep sie od skokow ! Skoki sa fajne i juz Noriaki Kasai rowniez, tak osmieszyc mozna wszytko przyczep sie moze do emerytow w naszej ekstraklasie np. w Wisle to nikogo ponizej 30 nie ma

wpDiscuz

INNE SPORTY