1/4 to piłkarski raj?! To jak startować w ośmiu do jednej dziewczyny
Weszło

1/4 to piłkarski raj?! To jak startować w ośmiu do jednej dziewczyny

Co Paweł ma do powiedzenia wszystkim, którzy mówią, że chodzi po tych samych knajpach w tych samych koszulach? Co jest fortuną, co sukcesem, a co rajem? Czy piłkarze to w świecie biznesu pionki? Co Paweł powiedział Michałowi Probierzowi dzwoniąc o pierwszej w nocy? Odpalajcie dzisiejszy odcinek One Man Show. Jak zwykle barwnie!

Zapraszamy też na wczorajszy odcinek:

ZAMÓW OSTATNIĄ KSIĄŻKĘ PAWŁA ZARZECZNEGO W SKLEPIE WESZŁO! 

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
maystero

Pawciu.W tym samym miejscu w tej samej koszuli i zapomniales dodac ze tak samo najebany.

Tak sie upodlic w krotkim czasie,dramat..Przeciez jeszcze kilka lat i kilkadziesiat kg mniej temu to byl calkiem przystojny chlop.

Brawo.

Sraka

chalowy odcinek

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Vinnie
Pogoń Szczecin

Te dwa ostatnie odcinki były nagrywane w jednym dniu, w jednej knajpie i w jednych ciuchach, czy po prostu po nakręceniu pierwszego Paweł jebnął jeszcze jedną setę, padł pod stół i go ktoś łaskawie przenocował w kuchni tylko po to, by następnego dnia wstał, pierdolnął klina i w tych samych szmatach nagrał kolejny słowotok alkoholika? Pawełku, naprawdę się martwię, bo Cię zajebiście szanuję za to, że praktycznie z dołu drabinki społecznej doszedłeś w miejsce o którym 99,9% społeczeństwa nawet nie marzy. Musisz naprawdę stać nad grobem skoro tak okrutnie się upadlasz. Podnieś się i walcz. Naprawdę gorąco pozdrawiam.

Thisstle

Dokładnie mam te same odczucia, z tym, że nie darzę PZ przesadnym szacunkiem.

Facet się stoczył kompletnie, nie ma prawdziwych przyjaciół którzy by powiedzieli „stary, przestań, jesteś na dnie, walcz o siebie”. Nie chcę komentować tego bełkotu, który PZ sprzedaje, chodzi mi raczej o jego obecny stan – wiecznie na bani, 30 kilo nadwagi i prosta, niewyboista droga do marskości wątroby i zawału serca przed 60tką

Tak jak go nie lubię, to po ludzku mi go żal, bo zawsze żal człowieka, który upadł i nie potrafi tego wziąć na klatę.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

RoanVars

Zarzeczny jest znowu namoczony jak gabka. Jak temu facetowi nie wstyd wystepowac przed kamera w takim stanie. Jak niewstyd Weszlo prezentowac tego durnia .

wpDiscuz
WordPress Lightbox