2718 złotych za postawione 300. Nowy lider w Wyścigu Czterech!
Bukmacherka

2718 złotych za postawione 300. Nowy lider w Wyścigu Czterech!

Dwa tysiące siedemset złotych. Tyle właśnie Bisopt, jeden z czterech graczy uczestniczących w naszym konkursie wyciągnął z kuponu za 300 złotych. Zdarzeń kilka, kursy szalone, łącznie ponad 9,00 – wszystko weszło. W takim stylu zmienił się lider Wyścigu Czterech, który właśnie wjeżdża w kolejny miesiąc zabawy. Jak idzie naszym rajdowcom? W jaki sposób typują w tym tygodniu? Sprawdźmy.

***

 betsafe

Denat po delikatnej zadyszce znów się odbił i to w naprawdę kozackim stylu. Po pierwsze – przewidziany remis Chelsea w Burnley, wprawdzie z podpórką, ale wciąż po bardzo wysokim kursie. Po drugie – zwycięstwo Cracovii w Chorzowie, po kursie 2,40 podbitym jeszcze obecnością na kuponie meczu Lecha Poznań z Niecieczą. W efekcie z poziomu 8700 złotych przed tygodniem wleciał na 9600 przed obecnym okrążeniem naszego wyścigu.

Jak typuje dzisiaj? Uwagę zwraca tasiemka z ligi włoskiej, australijskiej i odważnego typu na zwycięstwo Cracovii. Jeśli to wszystko wejdzie – Denat odtworzy sukces Bisopta z tego tygodnia. Do tego wykorzystanie wysokiego kursu na Lechię Gdańsk – przeszło 2,00 – w meczu w Niecieczy. Czy gdańszczanie wreszcie zagrają na wyjeździe tak, jak na własnym terenie? Jeśli tak – Denat po tym weekendzie stanie się nieco bogatszy.

DOŁĄCZ DO DENATA I OBSTAW W BETSAFE! SPRAWDŹ W TYM MIEJSCU!

1 (1)

***

kaczy

Systemy Kaczego przyniosły mu trzy tygodnie hossy, w której z ostatnich miejsc wyścigu wyrósł na nowego lidera i faworyta. Tym razem, po raz pierwszy od zmiany strategii przez reprezentanta Betssona, jego stan konta się zmniejszył. Dwa kupony do przodu, dwa do tyłu, ale łącznie delikatny zjad, poniżej 11 tysięcy złotych, które przekroczył 7 dni temu.

Jak Kaczy typuje tym razem? Sprawdźcie sami.

DOŁĄCZ DO KACZEGO OBSTAWIAJĄC W BETSSONIE – SPRAWDŹ TUTAJ

image

image (7)

image (16)

***

betc

U Bisopta jak zwykle jest diabelnie ciekawie. Przykład? Kupon za 200 złotych z 1400 zł do wygrania, który zawaliła drużyna piłkarzy ręcznych Hannover-Burgdorf przegrywając 26:27 z Erlangenem. Z czterech zdarzeń weszły trzy… Ale to był dopiero początek. Drugi kupon? Sześć zdarzeń, w tym powyżej 3,5 gola w meczu Monaco – Metz. Łączny kurs? 9,06. Postawione 300 złotych. Wygrana? 2718 złotych. Szaleństwo. Bisopt po prostu rozbił bank.

Jakimi kuponami będzie się starał pobić wynik w tym tygodniu? Sprawdzony sposób. Dużo zdarzeń, niewysokie kursy poszczególnych meczów, za to wysoki kurs łączony. W efekcie z 500 złotych w dwóch kuponach Bisopt znowu może zrobić prawie 4 kafle. Jeśli mu się to uda – bez wątpienia stanie się faworytem wyścigu. Już teraz zresztą prowadzi bardzo wyraźnie.

DOŁĄCZ DO BISOPTA OBSTAWIAJĄC W BETCLIC – W TYM MIEJSCU

typ1

***

bukmen

Mówi się, że najgorsze dla graczy są niespodzianki – mała grupa szaleńców wygrywa wysokie stawki, ale jednocześnie pada cała armia kuponów opartych na pewniakach. Wyjazdowe 3:0 HSV w Lipsku czy remis Chelsea w Burnley wydają się to potwierdzać – na takich dość sensacyjnych wynikach wyłożył się Bukmen. Na szczęscie dla niego – z pięciu kuponów jeden spokojnie wszedł, z grubsza pokrywając wydatki na pozostałe cztery.

Bukmen jest jednak na delikatnym minusie, więc w tym tygodniu walczy przede wszystkim o ponowne wypłynięcie ponad kreskę. Jak? 5 kuponów, 450 złotych w grze. Pewniaki – jak Lyon z Dijonem, ale i szczypta ryzyka w postaci typowania zwycięstwa Eintrachtu w meczu z Ingolstadt. Naszym zdaniem szczególnie warto zwrócić uwagę na czwarty kupon – zaledwie cztery bardzo prawdopodobne zdarzenia, a łączny kurs grubo ponad 4,00.

DOŁĄCZ DO BUKMENA, ZAGRAJ W EXPEKT! KLIKNIJ TUTAJ!

Screenshot_2017-02-16-22-10-29

***

Czy komuś uda się powtórzyć sukces Bisopta z ubiegłego tygodnia? Kto będzie na czele za tydzień? Śledźcie zmagania naszych zawodników, my zaś życzymy im powodzenia!

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jerzy Cipuszka
Jerzy Cipuszka

Czyli generalnie 2 w pizde, trzeci w 2 miesiące 900zł a czwarty 2300zł w dwa miesiące. No kurwa interes życia po prostu, chyba rzucę robotę i zacznę zawodowo grać skoro Krzysio namawia

wpDiscuz

INNE SPORTY