Oby Radović i spółka byli w gazie – Expekt płaci 25 złotych za każdego gola Legii!
Bukmacherka

Oby Radović i spółka byli w gazie – Expekt płaci 25 złotych za każdego gola Legii!

Wczorajszy dubel na mecze Ligi Mistrzów okazał się trafiony, więc jeśli ktoś posłuchał naszej rady, to z 222 złotych wykręcił okrągłego tysiaka. Dziś kolejna okazja, żeby zarobić trochę przed weekendem, bo przecież gra Liga Europy – dostajemy potężny zestaw 16 spotkań, w tym to najbardziej interesujące, czyli starcie Legii z Ajaksem. I właśnie z okazji tego meczu, Expekt ma dla wszystkich użytkowników Weszło specjalną promocję! 

Każdy, kto założy konto z tego linku od Expekt  (to ważne – wyłącznie z tego artykułu) i postawi dowolny zakład na Ligę Europy, poza standardową ofertą powitalną otrzyma 25 złotych za każdą bramkę strzeloną przez Legię! Przykładowo, jeśli warszawianie walną dwa razy, to na konto graczy powędruje 50 złotych. Co więcej, nie ma tu górnego limitu, tak więc może to być również 75, 100 złotych i tak dalej, wszystko zależy od wyobraźni Radovicia i spółki (obrót 6 x kurs 2.0). Niemożliwe, by Legia strzeliła tyle bramek? Real też nie zakładał, że dostanie w Warszawie trójkę, Borussia też nie myślała, że da się zaskoczyć u siebie aż czterokrotnie. Legia w czterech ostatnich spotkaniach na arenie europejskiej trafiała chociaż raz, więc chyba warto zaufać jej snajperskim instynktom.

Oczywiście wciąż aktualna jest też ofera, w której każdy, kto otworzy konto w Expekt może skorzystać z zakładu bez ryzyka. Jeśli ten okaże się przegrany, otrzymacie na konto zwrot do 222 złotych! Nie trzeba tu cudować i obracać tym zwrotem w nieskończoność, można od razu go wypłacić bądź grać dalej. To wasze pieniądze i wy decydujecie, my zapewniamy jedynie brak ryzyka!

Jest też coś ekstra dla stałych klientów. Jeśli macie już konto w Expekt, to w przypadku braku zwycięstwa Legii z Ajaksem, otrzymacie zwrot swojej stawki. Więcej info TUTAJ.

fot. FotoPyk

KOMENTARZE (2)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jojne Zimmerman
Jojne Zimmerman

Ja pierdole ale promocja. Promocja stulecia po prostu. Prawie jak zakład tysiąclecia dwóch grubasów. 25zł – zastawiać domy i puszczać zakłady !

Janko Buszewska
Jadwiżański *447* KKS

Cwaniaki! Skundyś wiedzą, że Legia nie będzie w stanie żadnej bramy ustrzelić…

wpDiscuz

INNE SPORTY

WARSZAWA 17.05.2018 
KONFERENCJA PRASOWA  PRZED BOXING NIGHT 14 NARODOWA GALA BOKSU --- PRESS CONFERENCE BERORE BOXING NIGHT 14 NATIONAL BOX GALA  
MARCIN NAJMAN   
FOT. ANNA KLEPACZKO/FOTOPYK/NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
26 maja, 11:40