Ja wchodzę komuś w dupę? Mogę. Cena wywoławcza: milion dolarów
Weszło

Ja wchodzę komuś w dupę? Mogę. Cena wywoławcza: milion dolarów

Dziś w „One Man Show” na tapet wjeżdża Zbigniew Boniek, a konkretnie bombardowanko stworzone z komentarzy pod Stanem Futbolu z udziałem prezesa PZPN. Paweł opowiada o tym, że jeśli ktoś jest mądry, ładny, a uogólniając fajny, to nie ma nic złego w tym, aby był megalomanem. Jednocześnie twierdzi, że Boniek nie jest megalomanem, tylko ma świadomość własnej wartości. I że czasem drażni, ale to wielka osobowość, dlatego trzeba go szanować. Zapraszamy!

Ostatni odcinek możecie natomiast obejrzeć tutaj:

KOMENTARZE (11)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
maystero

Pan Paweł dzis w jakim stanie psychofizycznym?

Al Bundy

Na oko 3 ‰

werseo

Kolejny obrońca rudego.

Mateusz Okecki

Obecnemu prezesowi wszystko się udało…? hmm
Nie życzę nikomu takiej „kariery” ligowego trenera, selekcjonera i klubowego właściciela.
Można oddać cesarzowi co cesarskie, lecz jak to się mówi – ZNAJ PROPORCJE, MOCIUM PAWLE. 😉

Wróżka Weszława

Za miliard!
Po milion to się domyślam że Paweł by się nawet nie schylił.

kolor100

Paweł jak tam w spa było? Ile schudłeś?

nocny cien

jestem ciekaw opinii pana Pawła, jak ma się megalomania do często cytowanego i jak mniemam poważanego przez naszego ulubionego dziennikarza stwierdzeniu Sokratesa „wiem, że nic nie wiem”. Czy świadomość własnych ułomności pozwala na nadmierne rozbudowywanie własnego ego? Z drugiej strony, jak ma się szkoła życiowa, którą pan Paweł aplikuje swoim dzieciom tłumacząc, że tylko wymaganie od nich maksimum pozwala na osiągnięcie wyników, z postawą, że skoro jestem najlepszy to ode mnie niczego wymagać nie należy? kończąc i doceniając wiedzę i doświadczenie Mistrza, czy nie uważa, że hejt internetowy zwrócony w jego kierunku jest zbyt trywialny aby się nim zajmować? w mojej opinii odnoszenie się do nonsensownych wpisów jest zupełnie niepotrzebne, a próba odpowiedzi przez obraźliwą kontrę żadnego z adwersarzy niczego nie nauczy, a jedynie spowoduje zniżenie się do ich poziomu. Panie Pawle, nie ma co się przejmować anonimowymi napinaczami, urazić nas mogą jedynie osoby, które szanujemy i na których nam zależy, na resztę szkoda czasu, energii i zdrowia.
pazdrawliaju

kotkameleon

Powiem Panu tyle. Czasem odpalam stronę z panem Zarzecznym, aby poczytać komentarze. Dość dawno już przekonałem się, ze słowa pana Pawła Zarzecznego to zbiór ciekawych przemyśleń, zmyśleń, groch z kapustą, fakty i mity. Trudno więc traktować słowa takiej osoby z pełnią powagi. Może i stąd owe hejty?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Cypis76

Hahaha.. rewelka podsumowanie :-)

Cypis76

Pan Paweł dziś fajnie gadał :-)

Wielkie Zagłębie Lubin!

wpDiscuz