„Crackitić“ ładuje pod ladę
Weszło

„Crackitić“ ładuje pod ladę

Chorwat to przykład zawodnika w pewnym sensie idealnego – gdzie nie pójdzie, tam sobie radzi, nawet w Barcelonie. Znamy jego atuty: piłka na 20, 25 metrze i futbolówka ułożona na prawej, lepszej nodze – to jest praktycznie pewny gol. Rakitić pokazał to już w Schalke i dzisiaj przypomnimy bramkę właśnie z tamtego okresu w jego karierze.

W Gelsenkirchen bardzo często odpalał bomby z prawej nogi i wychodziło mu to na piątkę z plusem. W jednym z meczów, kolega zgrał mu piłkę na około 25 metrze i nawet nie trzeba zgadywać co zrobił Chorwat. To chyba oczywiste, że piłka zatrzepotała w siatce.

[od 0:27]

KOMENTARZE (4)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Pan Ziemniak

Przez chwilę szukałem dalszej części tekstu, ale chyba naprawdę kończy się tym filmikiem. Nie rozumiem tego ,,artykułu” czy jak to nazwać.

derlis

W FC „wchodzimy z piłką do bramki” Barcelonie tak często „pod ladę” nie ładuje.. może to artykuł gwoli przypomnienia ^^

Bartek Baran
Wisła Kraków

Gorąca prośba w mroźnym czasie – opisujcie nagłówki tekstów, będzie się lepiej nawigować. Wystarczyłby np. jakiś trzyliterowy kod w stylu: PRA – przegląd prasy, KAL – kartka z kalendarza, FEL – felieton etc., INN – inne sporty niż piłka nożna. W przeciwnym razie – klika się wszystko, bo po oryginalnym pięknym tytule posta z metaforami – jest polowanie na kliki, choć w wysublimowanej formie.

derlis

W obecnych czasach komercha pochłania wszystko.. kiedyś strony były dla ludzi, teraz ludzie są dla stron.. nic pan nie poradzisz :)

wpDiscuz

INNE SPORTY