Image and video hosting by TinyPic
Warto kopać – nie tylko piłkę, ale również przełożonych! Dudek piłkarzem roku?
Weszło

Warto kopać – nie tylko piłkę, ale również przełożonych! Dudek piłkarzem roku?

Stolica polskiego futbolu? Bez wątpienia Sosnowiec! Niezbicie świadczą o tym wyniki plebiscytu Polskiego Związku Piłkarzy (członek FIFPro). Sami zawodnicy wybierali listę najlepszych zawodników i zawodniczek ubiegłego roku. A co ma do tego Sosnowiec? Otóż zarówno wśród nominowanych piłkarzy, jak i wśród nominowanych piłkarek są przedstawiciele tego uroczego miasta. Jest oczywiście Monachium, jest Dortmund, jest Paryż, […]

Proszę czekać...

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

13 komentarzy do "Warto kopać – nie tylko piłkę, ale również przełożonych! Dudek piłkarzem roku?"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tymooonn

Chyba nie rozumiem żartu

Pan Ziemniak

No to chyba ostatnie miesiące pod lodem przeleżałeś jak nie wiesz o co chodzi.

mstr

Dudek publicznie skrytykował trenera (Mandrysza), że ten podejmuje zupełnie niezrozumiałe dla drużyny decyzje i nie czuje się w obowiązku z nimi o tym rozmawiać. Przykład: zamiast wziąć na mecz z Pogonią Siedlce zmiennika Maticia (czyli drugiego napastnika w ogóle V. Sanogo), stwierdził, że ten jest zmęczony, mimo to ten przemęczony zawodnik dzień wcześniej grał i strzelał dla drużyny rezerw. Inny przykład: w meczu z Chojniczanką Zagłębie prowadzi 1:0, a trener około sześćdziesiątej minuty ściąga z boiska jedynego napastnika. Kibice łapią się za głowy, piłkarze pewnie myślą, co też ten trener wyczynia. W konsekwencji Zagłębie oczywiście dostaje bramkę, a piłkarzy omija premia za wygraną (czyli lwia część ich wypłat). Drużyna jest wkurzona, ale nie chce przegrywać na siłę i nie zarabiać (patrz poprzednie zdanie) i solidarnie postanawia postawić się sabotażyście z ławki. Weszło wzięło w obronę trenera, bo to tak nie przystoi narzekać publicznie piłkarzowi na trenera, choć np. miesiąc wcześniej tacy piłkarze Legii robili wszystko, żeby zwolnić znienawidzonego przez siebie Hasiego, ale o tym cicho sza.

Raskolnikov

Doczekam się kiedyś artykułu, jak Rzeźniczak i spółka przez pół roku udawali, że nie umieją kopnąć piłki, by zwolnić Hasiego? I czym im podpadł?

Reyman

leśny im zabronił pisać o tym

Dawid Jankowiak

Czym im podpadl? Jak to powiedzial Kucharczyk, „bylo za duzo zakazow i nakazow”. Ciekawe, czy brak zakazow i nakazow u Magiery go zajebiscie przygotuje do rundy.

Reyman

Bo to piłkarze są zbyt głupi, aby zrozumieć tom myślenia Mandrysza, w polskiej piłce wszystko na pałę i wyjaaaazd, dajcie im Wójta to będzie gitara

DzejDzej

Hasi to idiota. Publicznie krytykował piłkarzy, robił zakazy jakich nie ma nawet w klubach naprawdę profesjonalnych typu Barcelony, Reale czy inne Bayerny. Myślał, że jest genialnym trenerem, a nie był nawet przeciętniakiem. Przerwał piłkarzom urlopy, wjechał na pełnej kurwie – i na pełnej kurwie wyjechał. Ot szara rzeczywistość. A poza tym mimo wszystko, łatwiej jest wyjebać jednego trenera niż kilkunastu zawodników.

adamkielar
Tiger Bonzo

To jest właśnie inteligentna szydera bęc

Kulturalny Komentator

Zaczynasz czytać… Sosnowiec sympatycznym miastem… Ekhem. Nastawiasz się na szyderę.

Stefek Burczymucha

Polska piłka, jakiś patus zdobył szacunek wśród kolegów po fachu swoim patologicznym zachowaniem….

To Tylko Ja

z Jerzym pomylili, wielkie mi halo

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

WARSZAWA 14.05.2016
GRAND PRIX POLSKI NA ZUZLU --- 2016 LOTTO WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND
GREG HANCOCK
FOT. PIOTR KUCZA/ 400mm.pl
17 stycznia, 17:49
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic