Image and video hosting by TinyPic
Dwie twarze carycy
Inne sporty

Dwie twarze carycy

Po carycy Katarzynie II Wielkiej nikt nie spodziewał się zamachu stanu. Do momentu załatwienia swojego męża była raczej traktowana jako kobieta nowoczesna, postępowa, oświecona. Jelena Isinbajewa, jedna z największych gwiazd lekkiej atletyki ostatnich dekad, wzór sportowca, też wszystkich teraz zadziwia. Upartym bronieniem swojego przeżartego dopingiem kraju, łzami w obecności Władimira Putina, krytyką Zachodu, a wcześniej […]

Proszę czekać...

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

19 komentarzy do "Dwie twarze carycy"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Trollosiewicz

Ach ten sport kobiet… Kogo to obchodzi?

Chyba, że chce się na fajne dupy popatrzeć.

Wladek Niwinski 4

Babiarza obchodzi:)

Tak serio. Pisałem już to wcześniej, widać, że weszło idzie na ilość, niekoniecznie jakość. Powyżej mamy przykład i o wywiadzie ze Skibą nie wspomnę.

Frelse

@wladek-niwinski Podróba Cielocha nie wyszła, to teraz dla odmiany piszesz merytoryczne komentarze? 😉
A co do artykułu, to kompletnie nie interesuję się tym sportem, jak i większością lekkoatletyki, więc ciężko mi stwierdzić, czy jest dobry czy zły.

Wróżka Weszława

Rozumiem że ‚jakość’ to dla ciebie teksty o wąskim spektrum twoich osobistych zainteresowań? Plus wyrażające twoje osobiste opinie? Wszystko inne już jakościowe nie jest?

Wladek Niwinski 4

Bardziej chodzi o merytorykę tych tekstów.Według mnie jakość pozostawia wiele to życzenia, ale to moja subiektywna opinia. Tobie może się podobać.

Dawid Jankowiak

Tak cieloch, bo ty sie znasz na merytoryce. Koles, ktory przez lata potrafil napisac tylko „jeb… PZPN i faszystow” nagle zarzuca niska jakosc tekstow

Raskolnikov

Odstawił te złe leki i już nie zjada literek

Aki Bukfejs

Nie jest jakaś ładna ale jest sexy. I tyle.

Janusz Kibol

Szerokie bary, płaska klata, sześciopak, brak wyraźnego wcięcia w talii. długie tułowie… Faktycznie sam sex! :-) Ale co kto lubi… Moim zdaniem, jedynie tyłek ją trochę ratuje.

Waciak

Już tak nie narzekajcie, nikt Wam nie każe wszystkich materiałów czytać. Powyższy o Jelenie był interesujący, ale…za krótki.

Thor Steinar

Co to kurwa jest, pedzi jest bardzo mało. Stan nie wygląda na ciepłego, ale pierdoli o zbokach non stop !!!!!!!!!!!

michalszostak

Laska fajna, ale z tym dopingiem to pieprzy głupoty…

Tymooonn

Problem artykułów o innych sportach niż piłka jest taki że autorzy chcą za duzo zamieścić w jednym tekście i przez to jest wrażenie odjebania tego od niechcenia. Cos jak czytnie streszczen lektur. Niby cos sie wie ale w sumie chuja prawda.

Prezes Klubu

Mieszkaliśmy niegdyś na zgrupowaniu w tym samym hotelu co rosyjskie tyczkarki, powiem tylko tyle, że dziewczyny starały się najmocniej, aby tyczki były rozgrzane do czerwoności…tutaj fotka, jak wróciliśmy z Jelenką z bankietu..

comment image

JC

Dobrze gada, popieram jej wypowiedzi.

muzzi91

Okolo tysiac Rosyjskich sportowcow zostalo przylapanych na dopingu. Jesli to nie jest spisek, to prosze podac mi przynajmniej 5 nazwisk…

Janusz Kibol

Isinbajewa, Szarapowa, Powietkin, Łysenko, Markin. Proszę, tak na szybko z głowy masz 5 nazwisk! A ten ostatni kolo to jeden z dziesięciu ruskich siatkarzy złapanych na dopingu. Żeby nie było, wszędzie zdarzają się koksiarze. Także w Polsce. Nawet nasza Justynka Kowalczyk, która tak teraz jedzie po Norweżkach, też była dyskwalifikowana za doping. I nie wiadomo co wyjdzie jeszcze po latach… W przypadku Ruskich mamy jednak ewidentnie do czynienia z całym przemysłem koksowniczym. To był doping systemowy! Amerykańce i Chiniole pewnie też bawią się w coś podobnego. Marion Jones, Gatlin, Montgomery. W USA aż roiło się od nakoksowanych sprinterów. Laboratoria na całym świecie prześcigają się w tworzeniu niewykrywalnych wspomagaczy. Chemia idzie naprzód. Agencje nie nadążają tak jak polskie prawo nie nadąża za dopalaczami. Tak czy inaczej, skala dopingu wykrytego wśród ruskich sportowców jest niebywała!

Raskolnikov

W przyszłym tygodniu poproszę artykuł o carycy rzucania garnkiem

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

WARSZAWA 14.05.2016
GRAND PRIX POLSKI NA ZUZLU --- 2016 LOTTO WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND
GREG HANCOCK
FOT. PIOTR KUCZA/ 400mm.pl
17 stycznia, 17:49
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic