Radwański: Z dobrym trenerem Agnieszka byłaby liderką rankingu i wygrywałaby szlemy
Inne sporty

Radwański: Z dobrym trenerem Agnieszka byłaby liderką rankingu i wygrywałaby szlemy

Ojciec Agnieszki Radwańskiej to facet, który od zawsze miał swoje zdanie, z reguły kontrowersyjne. Dlatego w poniższej rozmowie nie waha się mocno krytykować trenera „Isi” Tomasza Wiktorowskiego. Zapewnia też, że gdyby druga jego córka, Ula, nie miała problemów ze zdrowiem, to awansowałaby do… finału wielkoszlemowego turnieju. Mało? To jeszcze wątek polityczny: Piotr Robert Radwański nie ukrywa, […]

Proszę czekać...

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

40 komentarzy do "Radwański: Z dobrym trenerem Agnieszka byłaby liderką rankingu i wygrywałaby szlemy"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Pan Ziemniak

#NIKOGO

fioot

przestancie promowac te kartoflane mordy

Pawuloniasty

Przecież nikt o tobie nie pisze.

Jędrek Lepper

Małysz przynajmniej nie miał w dupie reprezentowania Polski.

Pawuloniasty

A kto ma?

kapi225

Chyba najbardziej kontrowersyjny wywiad spośród tych „nowych”, które pokazały się na weszło. Ale trzeba uczciwie powiedzieć, że dobry

sumienie_lat_90

dobry. racja.

kenvi

Ciekawy wywiad, osobiście odpuściłem część o polityce, ale cała reszta na dobrym poziomie

Janusz Kibol-Cebula

Typowy pisdzielski hipokryta-debil. Jak peło i Tusk nie odzyskali wraku to pierdolil, że nie chca tego zrobić a jak pisdzielce sa u władzy to się okazuje, że wraku nie da się nagle odzyskać mimo, ze podobno peło mogło. Wyjątkowy debil z tego gościa, w sam raz się nadaje do pisdzielcow.

Pawuloniasty

Debila chcesz zobaczyć to zerknij w lustro.

sumienie_lat_90

ojapierdolelele o soniku Ciebie spropsowałem ale tu to perdolomento lvl. high.

różnica jest tako januszu (notabene dobrze zapewne Cię to imię odzwierciedla) iż PełO
uznając lot do smoleńska (katory był lotem wojskowym wg. każdego oprócz politykełów PełO) za lot cywilny „oddało” cały samolot,postępowanie wyjaśniające przyczyny katastrofy i etc. w recę mateczki raszyji – w je..nym skrócie umyto ręce (nie mówię kto bo nie mnie to osondzoć). w przypadku lotu wojskowego wyjaśnianiem owej katastrofy mogło by się zając NATO co zapewne było problematyczne dla „wszystkich”.

Janusz Kibol

Radwańska nie wstydzi się Jezusa. Nie wstydzi się też pokazywać gołej dupy. To była piękna akcja!

Niemniej jednak w konflikcie: Ojciec Radwańskiej vs Talib Terlikowski, muszę niestety przyznać rację temu drugiemu. Bo jeżeli świeci się swoją twarzą, kreując się na przykładną katoliczkę, to nie powinno się zaraz potem świecić publicznie gołą dupą… To hipokryzja. I o tę hipokryzję właśnie mam pretensje a nie o pokazywanie tyłka. Agnieszka naraziła na śmieszność akcję, którą promowała. I dziwię się trochę Panu Radwańskiemu, że właściwie nie widzi w tym żadnego problemu. No cóż… Z jednej strony szczycimy się swoim katolicyzmem a z drugiej robimy rzeczy sprzeczne z nauczaniem kościoła i nie dostrzegamy w tym nic złego. Normalka, luzik… Hipokryzja to jest jedna z niewielu rzeczy, która na prawdę mnie w ludziach wkurwia. I żeby było jasne, nie wymagam od Katolików tego aby nie grzeszyli. Wszyscy popełniamy błędy i mamy wady. Ale do kurwy nędzy, niech osoby uważające się za religijne, przynajmniej obczają zasady swojej religii!!! Amen!

Gordon

Ale tu nie chodziło to żeby cycami pomachać i broszkę pokazać dla wszystkich. Sesja zdjęciowa nie była też robiona dla Playboya czy CKM. Tylko dla Sports Illustrated, to czasopismo przynajmniej z założenia, zajmuje się sportem, promowanie sportowego trybu życia. Więc samo z siebie też powinno do tego motywować. Jednym ze sposobów jest pokazywanie pięknych wysportowanych ciał. W sensie: Ktoś zobaczy i pomyśli że jak weźmie się za siebie zacznie zdrowo odżywiać, ćwiczyć to też będzie tak dobrze wyglądał. Pokazuje też piękno ludzkiego ciała. Oczywiście nagość w głowach wielce wierzących katolików, od razu kojarzy się z czymś wulgarnym, ze stosunkiem płciowym. Nie widziałem też w przykazaniach boskich, czyli zasadach religii, zakazu pokazywania swego ciała.

Janusz Kibol

Ale mi nie musisz tłumaczyć, że Sports Illustrated to nie Playboy! Ja wiem że Radwańska nie chciała rozebrać się ot tak sobie dla hecy, tylko w celu promowania sportowego trybu życia. Niemniej jednak, to niewystarczające usprawiedliwienie. Publiczne pokazywanie gołej dupy stoi w sprzeczności z oficjalnym nauczaniem Kościoła i tyle. Możesz się z tym nauczaniem nie zgadzać, ale wtedy podważasz swój katolicyzm (jeśli uważasz się za katolika). A jeżeli nie dostrzegłeś w zasadach tej religii, że publiczne pokazywanie się nago jest grzechem, to po prostu słabo szukałeś albo palisz głupa. Kościół argumentuje swój stosunek do nagości słowami Pisma Świętego. Od razu na początku w Księdze Rodzaju masz cytat:

„Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski.”

A w Nowym Testamencie Jezus mówi: „kto by stał się powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie”

Tak więc my możemy sobie dyskutować ale Kościół stoi twardo przy swojej interpretacji. Katolik powinien przynajmniej wiedzieć jakie jest oficjalne nauczanie tej instytucji. Ja już nie mówię o stosowaniu się do tych nauk. A ten kto nie zgadza się z doktryną kościoła, jest po prostu heretykiem. W średniowieczu, rodzinę Radwańskich polemizujących z tym czy nagość jest grzechem, ścigałaby święta inkwizycja :-)

Dzisiaj na szczęście inkwizycji już nie ma. Ale z tamtych czasów ostał się jeszcze Terlikowski. Chętnie podpaliłby prawdziwy stos. Jednak mamy XXI wiek, więc rozniecił pod Radwańsą ogień internetowego hejtu.

P.S. Najzabawniejsze jest to, że jestem niewierzący a przypominam katolikom co jest napisane w ich Świętej Księdze, bo im się nie chce do niej zajrzeć… Ech…

Gordon

Wspaniałe, księga z przed tysięcy lat, wyznacznikiem w 2k17, a muzułmanom się dziwią.

Janusz Kibol

Mnie niewierzącemu to mówisz? Radwańskim, którzy obnoszą się ze swoim katolicyzmem to powiedz 😛

Wacław Grzdyl

a jaka ma być wyznacznikiem, sprzed miesiąca? to dekalog Nawałki?

Wacław Grzdyl

czyli uważasz, że żaden gimb przed sports ilustradet na ręcznym nie jechał, bo to służy do promowania sportu?

Pawuloniasty

Dlaczego masz avatara z Icewind Dale’a?

Gordon

Bo lubię ID, co to za pytanie. :) Dolina Lodowego Wichru heh

Pawuloniasty

I ta narracja Henryka Talara…kocham :)

Pawuloniasty

Aż mi zrobiłeś chętkę na Icewinda bracie :P. Pozdrawiam! Za Tempusa!

Wacław Grzdyl

ale, żeby rozebrać się za darmo, to jest dopiero szokujące

porzech

czytało się, dopóki nie zaczął gadać o polityce.

Afrykanski Skrzydlowy

„Dobra zmiana” jest hasłem politycznym, a nie faktem – proszę pisać ją w cudzysłowie. A co do tatusia – tradycyjnie w tenisie prawie każdy tata uważa, że jego córka jest najlepsza i żadny trener nie jest w stanie wykrzesać z niej potencjału. Taki trochę jednosobowy komitet oszalałych rodziców..

Wacław Grzdyl

oczywiście zgoda, ale szczerze mówiąc nie znam się na tenisie i nie jestem w stanie ocenić jaką klasę trenersska reprezentuje Tomasz Wiktorowski, ale zakładając, że nie najwyższą, to jednak chętnie bym się przekonał jak Agnieszka by sobie radziła mając trenera z najwyższej półki

Cameron Diaz

Prędzej dostanę Oscara niż Ula wejdzie do dziesiątki, zaraz znów coś jej się przytrafi. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej tak jak siostra, kiedyś się rozbierze :3.

blasphemer93

Wszystko spoko, ale jak można określać PiS prawicą skoro zarzynają gospodarkę w tym samym stopniu (a lada moment ich prześcigną) co poprzedni rząd? To teraz wystarczy z większą estymą traktować historie by być prawicą? Co dalej? Określimy patriotami tych co rzucają cegłami w arabską knajpę? (oh wait)

Wacław Grzdyl

PiS zarzyna bardziej, bo utrzymał wszystkie złe przepisy i podatki, które były za poprzedników i dołożył kolejne, to tak jakby ktoś zastał gdzieś duszącą się osobę i jeszcze założył jej prześcieradło na głowę

blasphemer93

Zasadniczo się zgodzę, przy czym poczynania dzisiejszej opozycji wcale nie pozwalają mi wierzyć że gdyby oni rządzili byłoby lepiej. Tak czy inaczej bryndza.

rav22wawa

Cóż – rodziców się nie wybiera. Szczerze mówiąc, to dziwię się Adze i Uli, że tak późno się odcięły od ojca-trenera. Ale lepiej późno niż wcale. Dziewczynom trzeba życzyć powodzenia, bo im więcej o polskich sportowcach się mówi dobrze, tym mniej ludzie zwracają uwagę na ten burdel w polityce.

Justyna

Pieprzenie , barkuje jej cm i przedewszystkim mięśni.Chce dobrze jako kobieta wyglądac.Ona chce mieć ciastko i zjeść ciastko a tak sie nie da w zawodowym sporcie albo mięśnie albo wyczyn.

Wacław Grzdyl

przeciez ona jest jedną z najlepszych na świecie, to jednak się da

Justyna

I ciągłe baty w spotkaniach z szarpapową i wiliams ….. Ktoś powie że wygrała WTA champions ale ile miała szczęcia ? W normalnym turnieju by odpadła odrazu.

belzebub

zobaczylem tylko tytul i pierwsze co pomyslalem – pisior na bank. zacieta plyta, w kolko jedno i to samo, wiktorowski jest zlym trenerem, ble ble ble…. przeczytalem wstep i wszystko jasne. skad sie biora tacy prawdziwi patrioci.. pluje na was

belzebub

weszlo cenzuruje komentarze!!!!!!!!!!!!!! hahaha DOBRA ZMIANA

belzebub

ten pos tez usuncie pisiory zajebane

rf122

Dobry wywiad

pkb

„Ulę cech*je nadmierna motywacja, ona za bardzo chce.”

Pokonała Was własna cenzura? ;p

fronda

Szacun!

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

WARSZAWA 14.05.2016
GRAND PRIX POLSKI NA ZUZLU --- 2016 LOTTO WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND
GREG HANCOCK
FOT. PIOTR KUCZA/ 400mm.pl
17 stycznia, 17:49
Image and video hosting by TinyPic