Jak jednym zagraniem wykiwać obronę przeciwnika? Pokazuje Michel Platini
Weszło

Jak jednym zagraniem wykiwać obronę przeciwnika? Pokazuje Michel Platini

Każdy piłkarz na świecie uwielbia zakładać „kanałek“ przeciwnikowi, a raczej uczucie, które temu wydarzeniu towarzyszy. Momentalnie zyskujesz respekt od tego zawodnika, a cały stadion jeszcze uważniej obserwuje twoje ruchy, by czegoś nie przeoczyć. Kilkanaście lat temu Platini zrobił klasyczne „sombrero“ nie jednemu zawodnikowi, ale aż całemu blokowi obronnemu.

W dzisiejszych czasach, zagranie takiego kalibru, mogłoby zostać uznane jako „prowokacja“ przeciwnika, co z drugiej strony jest absolutnym absurdem. Nam się wydaje, że każdy fan futbolu lubi wyciągać z niego smaczki, a różne triki tylko podsycają spotkania.

Niedokładne rozegranie rożnego, który zostaje wybity i trafia pod nogi Michela. Ten przyjmuje i za drugim zagraniem dosłownie przerzuca obronę przeciwnika, stając oko w oko z bramkarzem. Jak się domyślacie, wykorzystuje tę sytuację i może cieszyć się z tego majstersztyku.

[od 5:09]

KOMENTARZE (3)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Janusz Rychter

Platini to był gość

KatarzynaProstata

po czym postanowił zostać działaczem i jak zwykle w takim przypadku wszystko poszło się jebać, jak u Grzesia Laty, czy Uli Hoenessa.

Noweusz

Fatalny film. Nie ma lepszego w sieci? Strasznie się te cięcia ogląda. Montażysta do zmiany!

wpDiscuz