Turniej Czterech Skoczni bez ryzyka z Betssonem!
Bukmacherka

Turniej Czterech Skoczni bez ryzyka z Betssonem!

Już dziś rozpoczyna się bodaj najsympatyczniejsza zimowa impreza. Turniej Czterech Skoczni. Chyba większość z nas ma z nim związane ciepłe wspomnienia – dla fanów skoków narciarskich to przede wszystkim prestiżowe zawody w środku sezonu z często zaskakującymi wynikami i wysokim poziomem. Dla tych, którzy skoki oglądają incydentalnie – to moment, w którym podczas odpoczynku od pracy i szkoły można spędzić kilka godzin śledząc lotników w czterech bardzo urokliwych lokacjach.

Dla reszty – Włodzimierz Szaranowicz. Pierwszy dzień stycznia. Większość jeszcze w saunach po przyjęciu Nowego Roku, on już w budce komentatorskiej, z zaangażowaniem opowiadający o przedwczorajszych dowcipach Janne Ahonena spotkanego w windzie. Czy może być coś lepszego na syndrom dnia następnego niż ciepła herbata i Garmisch-Partenkirchen?

Jako że Weszło powolutku otwiera się na nowe sporty, razem z nami kierują tam swoją uwagę nasi partnerzy. I tak: my przygotowaliśmy dla was niespodziankę 1 stycznia o 14.00, zachęcamy do włączenia nas tuż po barszczyku. Betsson zaś rusza już dziś, przy okazji pierwszego z czterech konkursów.

15 złotych bez ryzyka na zakład live w Oberstdorfie – czyli znana i lubiana promocja Betssona, w której możecie wyłącznie wygrać. Na przykład – po pierwszych kilku skokach obstawiacie, że Kamil Stoch wygra ten konkurs. Kurs będzie pewnie podobny do tego przed rozpoczęciem całej imprezy – czyli w okolicach 4,70. Wyjścia od tej pory są dwa:

– albo Kamil wygra, a wy będziecie bogatsi o jakieś 70 złotych za postawione 15
– albo Kamil nie wygra, a na wasze konta wróci postawione 15 złotych

Możecie tylko wygrać, nie ma przegranych. A to dopiero początek. Na 1 stycznia i naszą niespodziankę Betsson też się dorzucił – dla nowych graczy aż 30 złotych bez ryzyka na przedmeczowe zakłady przed konkursem w Garmisch-Partenkirchen oraz następne 30 złotych bez ryzyka na zakłady na żywo. Zasady te same – możecie wyłącznie powiększyć stan swojego konta.

Zapraszamy więc DO ZABAWY W BETSSONIE oraz oczywiście do nas, 1 stycznia o godzinie 14.00.

KOMENTARZE (0)

INNE SPORTY

WARSZAWA 17.05.2018 
KONFERENCJA PRASOWA  PRZED BOXING NIGHT 14 NARODOWA GALA BOKSU --- PRESS CONFERENCE BERORE BOXING NIGHT 14 NATIONAL BOX GALA  
MARCIN NAJMAN   
FOT. ANNA KLEPACZKO/FOTOPYK/NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
26 maja, 11:40