Na zdjęciu widzicie sprint Kucharczyka
Weszło

Na zdjęciu widzicie sprint Kucharczyka

Wymieńmy zalety Michała Kucharczyka. Ambitny, wybiegany. No tak. Dośrodkowanie takie sobie, strzał taki sobie, drybling taki sobie, gra głową taka sobie. Ale ambitny i wybiegany – jak najbardziej. I na tym poprzestańmy.

Problem zaczyna się wtedy, gdy zawodnik bazujący na ambicji i wybieganiu przestaje być ambitny i przestaje biegać. Oto sytuacja z meczu Górnik Łęczna – Legia Warszawa.

Nawet podczas gry klasa na klasę za takie zachowanie zawodnik dostałby niezłą burę od kolegów. A tu mamy mecz ekstraklasy. Ktoś mi uciekł? Naprawdę? O rany, no to trudno. Uciekł to uciekł. Przecież nie będę go gonić!

Ludzie szybciej chodzą po kuchni, niż w tej akcji poruszał się Kucharczyk po stracie piłki. Co on, zbierał muszelki? Szukał czterolistnej koniczynki? A może rozmyślał o tym, że naprawdę fajnie byłoby przegrać mecz z Łęczną? Jeśli chodziło o ten ostatni wariant to gratulacje – cel udało się zrealizować.

Fot. FotoPyK

KOMENTARZE (0)

INNE SPORTY

WARSZAWA 17.05.2018 
KONFERENCJA PRASOWA  PRZED BOXING NIGHT 14 NARODOWA GALA BOKSU --- PRESS CONFERENCE BERORE BOXING NIGHT 14 NATIONAL BOX GALA  
MARCIN NAJMAN   
FOT. ANNA KLEPACZKO/FOTOPYK/NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
26 maja, 11:40