Kolejny dzień fazy pucharowej z Betano. Jak dziś typują Żurawski i Hajto?
Bukmacherka

Kolejny dzień fazy pucharowej z Betano. Jak dziś typują Żurawski i Hajto?

Przed nami kolejny dzień fazy pucharowej. Po awansie Portugalczyków, Walijczyków i – co rzecz jasna najważniejsze – Polaków dziś czekają nas starcia Francji z Irlandią, Niemców ze Słowacją i Węgrów z Belgami. Kto zdaniem Macieja Żurawskiego i Tomasza Hajty dołączy do grona ćwierćfinalistów?

W pierwszym z dzisiejszych spotkań zarówno Żurawski, jak i Hajto typują zwycięstwo gospodarzy (kurs Betano na wygraną Francuzów w regulaminowym czasie – 1,51). „Magic” przewiduje skromne 1:0 (kurs Betano – 4,35), zaś „Gianni” jest zdania, że Francuzi dziś nie będą się zbytnio męczyć i zwyciężą 3:0 (kurs Betano – 10,0). Francuzi grają u siebie, mają lepszych zawodników, indywidualności. Uważam, że tym razem Irlandczykom sama ambicja i wola walki nie pomoże – argumentuje były stoper reprezentacji Polski. Jeśli mimo wszystko Francuzi wciąż nie zdołali was do siebie przekonać podczas trwającego EURO, możecie zawsze wyjść poza ramy i postawić na awans Irlandii (kurs Betano – 5,25).

zuraw

W kolejnym meczu eksperci Betano również nie przewidują niespodzianek i prognozują pewne zwycięstwo Niemców (kurs Betano na ich wygraną w regulaminowym czasie – 1,44). Żurawski uważa, że podopieczni Joachima Loewa wygrają 2:0 (kurs Betano – 5,5), zaś według Hajty będzie 4:1 (kurs Betano – 34,0). – Niemcy moim zdaniem w końcu zagrają wielki mecz, czas najwyższy, żeby odpalili. Co tu dużo mówić, po prostu prezentują większą jakość – twierdzi drugi z wymienionych. Gdybyście mieli jednak przeczucie, że Słowacja może sprawić sensację – droga wolna. Kurs na ich awans w Betano wynosi 5,2.

gianni

Na sam koniec czeka nas jeszcze potyczka naszych bratanków z Belgami. Choć to ekipa z Beneluksu jest faworytem (kurs na ich awans w Betano wynosi 1,29), „Żuraw” sądzi, że Madziarowie są dziś w stanie wyrzucić wyżej notowanych rywali z turnieju (kurs Betano na awans Węgrów – 3,65). Dokładny typ? 1:0 (kurs Betano – 9,75). „Gianni” z kolei twardo stąpa po ziemi i przewiduje pewne zwycięstwo Belgii 2:0 (kurs w Betano –6,75). – Nie da się ukryć, że żywię sentyment wobec trenera Marca Wilmotsa. Poza tym jednak myślę, że Belgowie mają po prostu większy potencjał i dziękitemu awansują do ćwierćfinału – uzasadnia Hajto.

Fot. FotoPyk

KOMENTARZE (0)