Czas ostatnich rozstrzygnięć w grupach. Eksperci Betano obstawiają
Bukmacherka

Czas ostatnich rozstrzygnięć w grupach. Eksperci Betano obstawiają

Nadzieja tli się jeszcze w milionach serc, ale dziś część z nich zostanie złamana. Finisz fazy grupowej to nie tylko zwycięzcy, którzy przez metę przemkną niczym kolarze na Tour de France z rękami w górze, ale i przegrani, którzy wjadą dopiero wtedy, gdy już tamci skończą z uśmiechem na ustach w błyskach fleszy udzielać wywiadów. My postaramy się jednak, by z typami od ekspertów Betano – Tomasza Hajty i Macieja Żurawskiego – ten wieczór kończyć w dobrych nastrojach, bo z nieco zasobniejszym portfelem.

Zdaniem Hajty na największą sensację można liczyć w spotkaniu, które sam skomentuje, a więc starciu naszych bratanków z Cristiano i spółką. „Gianni” typuje 1:1 (remis po kursie 4,15 w Betano): – Pachnie mi tu dużą niespodzianką. Nie wiem, czy to jest realne, ale po tym co widziałem w zespole Portugalii z Austrią, gdzie mieli dużą przewagę której nie wykorzystali, to dokładając do tego dobrą organizację Węgrów, tu może być 1:1. Nie do końca zgadza się z nim „Żuraw”, który typuje spokojne 2:0 dla Portugalii (2:0 dla ekipy Fernando Santosa? 5,60 w Betano).

Rx0bOE3

Jako najbardziej interesujące spotkanie, Hajto wymienia z kolei mecz Szwedów z Belgami. – To będzie bardzo ciekawe 90 minut, również ze względu na ewentualne pożegnanie z reprezentacją Zlatana Ibrahimovicia. Belgowie zaczęli od falstartu, 0:2 z Włochami. W drugim meczu zagrali już na swoim poziomie i wydaje mi się, że wygrają tutaj równie spokojnie, tym razem 2:0. W stu procentach zgadza się z nim były kolega z reprezentacji – tutaj Żurawski również typuje porażkę Szwedów 0:2 (dokładny wynik 2:0 dla Belgii – kurs 8,00 w Betano). Wiecie lepiej? Czujecie w kościach, że Zlatan wreszcie odpali i pociągnie swoich kolegów do 1/8 finału? Zawsze możecie postawić ich zwycięstwo po kursie aż 5,38!

„Gianniemu”, podobnie jak Belgowie, imponują też Włosi: – To będzie mecz, w którym kolejni zawodnicy w ekipie włoskiej dostaną szansę. Włosi nie grają pięknej piłki, ale za to futbol wyrafinowany, skuteczny… Ta powtarzalność, automatyzmy które mają w drużynie sprawią, że wygrają dziś 3:1 (kurs na 3:1 dla Włochów to 29,00, samą wygraną Italii Betano wycenia na 2,40)Mniej bramek przewiduje „Żuraw”, typując 2:0 dla Italii (kurs 10,00).

TBvA1At

W ostatnim z dzisiejszych meczów Austria zagra o wyjście z grupy z Islandią. Żurawski twierdzi, że chłodny, północny charakter Islandczyków pozwoli odnieść zwycięstwo 2:1 (wygrana Bjarnasona i całej reszty -sonów – 3,95 w Betano, 2:1 dla Islandii to z kolei już aż 14,25). Jaki wynik typuje Hajto? Zupełnie odwrotny! – Moim zdaniem Austria pokaże wreszcie trochę jakości i wygra 2:1 (2:1 dla Austrii – 9,50).

fot. FotoPyK