#WeszłoGalowo: Dla kogo nagroda publiczności? (sonda)
Weszło

#WeszłoGalowo: Dla kogo nagroda publiczności? (sonda)

Wielka Gala Weszło to nie tylko okazja do tego, by poniedziałkowy wieczór skończył się później niż zazwyczaj. Wielka Gala Weszło to nie tylko okazja do tego, by przejść się po czerwonym dywanie i pstryknąć sobie fotkę na ściance. Wielka Gala Weszło to nie tylko okazja do tego, by uhonorować najlepszych z najlepszych. Wielka Gala Weszło to również okazja do tego, przypomnieć sobie absurdalne zdarzenia z zielonych muraw i wybrać to najbardziej niedorzeczne. 

Takie akcje to sól Ekstraklasy. Z jednej strony poprzeczka leży na ziemi, z drugiej – co rundę dziesiątki piłkarzy i tak nie potrafią jej minąć. Zachowują się trochę jak ten chłop z gagu, który od dawna trąci myszką, wiecie którego – grabie, na które nastąpili, wymierzają im cios prosto w nos.

Tego wyboru – choć oczywiście mamy swojego faworyta – nie mogliśmy dokonać w zaciszu redakcji, więc prosimy was o pomoc. Z wielu zgłoszeń wybraliśmy finałową ósemkę, co już było zadaniem niełatwym. Podczas pierwszej Gali przyznaliście nam rację, że największa beka to popis duetu „Głupi i głupszy”, w którym w tytułowe role wcielają się Flavio Paixao i Jacek Kiełb – ciekawi jesteśmy, jak będzie tym razem. Do dzieła!

Bartłomiej Drągowski. Zabójcza zapalniczka:

Ondrej Duda. Pół-zwód, pół-cios kung-fu:

Vladislavs Gabovs. „Złodziej asyst” (za szczególne okrucieństwo – ukradł ją Sierpinie): 

Michał Janota i Roman Gergel. Himalaje zaangażowania w Wielkich Derbach Śląska:

Tamas Kadar. Pojedynek z człowiekiem-ścianą:

Ryota Morioka. Zanim zostałem gwiazdą:

Michał Pazdan i Arkadiusz Malarz. Dramat w polu kukurydzy:

Sławomir Peszko. Po co nam te puchary?

Głosujemy!


create free polls | comment on this

***

JUŻ DZIŚ WIELKA GALA WESZŁO – START 19:00, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! 

KOMENTARZE (0)