#WeszłoGalowo Dla kogo nagroda im. Podszywek Staszka L.? (sonda)
Weszło

#WeszłoGalowo Dla kogo nagroda im. Podszywek Staszka L.? (sonda)

Dziś wieczorem Wielka Gala Weszło, mamy wybory nagrody publiczności dla najlepszej akcji rundy (KLIK), mamy wybory symulanta, mamy głosy od ponad trzydziestu ligowców, rozmowy, wywiady. Brakuje jeszcze perełki w tej koronie, brakuje kropki nad i, którym jesteście… wy. Nasi czytelnicy, nasi komentatorzy, ludzie, do których trafiają nasze teksty.

Postanowiliśmy przyznać w tym sezonie specjalną nagrodę im. Podszywek Staszka L. dla najlepszego komentatora ubiegłego sezonu.

Tak szczerze – świetnie czuć z wami ten kontakt, więź, błyskawicznie dowiadywać się o waszych reakcjach, bo przecież to dla was piszemy i – jakkolwiek banalnie to nie zabrzmi – dzięki waszym pociskom stajemy się lepsi. Wierzcie lub nie, ale wiedząc o nieuchronnej masakrze w komentarzach ciągle piszemy pod prądem i wiemy, że nie ma opcji, by jakakolwiek wpadka nie została przez was niezauważona. Cenimy wasze merytoryczne komentarze, ale i te, które są esencją Weszło – wszelkie podszywki, trollingi, szyderki. Mamy wrażenie, że pod naszymi tekstami po prostu dobrze się bawicie, więc sami możecie zdecydować, na którego z pięciu naszych ulubionych spadną na dzisiejszej Gali największe laury.

Bez przedłużania – nominowani do nagrody najlepszego komentatora.

Paweł Krawczyk – dusza awanturnika. Przy rodzinnym stole przez trzy godziny wykłóca się ze szwagrem o to, czy Duda zasłużył na szóstkę, czy lepiej byłoby jednak pozostać przy trójce. A przy tym ma całą talię argumentów. Choć czasem nas wnerwia czepialstwem, choć czasem mamy zdecydowanie inne poglądy na różne zagadnienia, nie sposób odmówić merytoryki, wytrwałości i wiedzy historycznej. Jeden z najbardziej płodnych i najbardziej poważnych komentatorów.

kom6 kom2

Dawid Jankowiak – podobnie jak u Pawła Krawczyka duża wiedza, duża aktywność. Zawsze wszędzie go pełno, a najlepiej świadczy o tym fakt, że… dorobił się własnej podszywki.

kom5

kom11

Janek Dawidowiak – o trollingu może pisać książki. Powstał jako podszywka komentującego, co już jest scenariuszem na kontynuację „Incepcji”, ale i późniejsza działalność to wcielanie w życie hasła: „trolling is a art”. Zawsze wszędzie tam, gdzie Dawid Jankowiak, mniej merytorycznie, ale nie bez sensu i humoru.

kom7kom8

Przemysław Budzyński – niestety, pisze coraz rzadziej, a szkoda, bo jest bardzo wymagającym czytelnikiem. W przeciwieństwie chociażby do Pawła Krawczyka – momentami nie tylko krytykuje, ale i chwali, zazwyczaj odwołując się też do swojego bogatego doświadczenia i sporej erudycji. Wyważony, kulturalny, piętnujący błędy – komentator na wagę złota.


Jacek Cieloch – Legenda. Jeb.

kom10 kom1
To nasz hołd dla was wszystkich, panowie, ale i dla Pawła Małysy, Pauliny Kowalskiej, Damiana Szeligi i reszty ludzi, którzy są z nami tak długo i tak intensywnie, że wyskakują nam w propozycjach znajomych na Facebooku (prawdziwa historia!). Sprawdźmy, kto jest tutaj MVP. Ogłoszenie wyników – podczas gali rozpoczynającej się dziś o 19.00.


create free polls | comment on this

***

JUŻ DZIŚ WIELKA GALA WESZŁO – START 19:00, OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! 

KOMENTARZE (0)