Odliczajcie godziny. W poniedziałek wielka gala Weszło!
Weszło

Odliczajcie godziny. W poniedziałek wielka gala Weszło!

Poniedziałek, 21.12.2015. Godzina 17.30. Zakreślcie sobie tę datę w kalendarzu, poinformujcie żony, weźcie urlop, jeśli pracujecie na popołudnia i noce. To właśnie wtedy rozpocznie się bowiem wydarzenie bez precedensu, wydarzenie, które z pewnością wstrząśnie sceną piłkarską, a z czasem prawdopodobnie przyćmi plebiscyty „France Football”. Pierwsza w historii ekstraklasowa gala Weszło nadciąga wielkimi krokami, a wraz z nią podane w charakterystycznym weszlacko-ironicznym sosie nagrody za drugą połowę 2015 roku w najważniejszej z europejskich lig.

Jaki jest zamysł? Przede wszystkim sprawdzić, kogo tak naprawdę cenią nasi ligowcy. Tym razem bowiem, w przeciwieństwie do nagród, które już tradycyjnie rozdamy na koniec roku, postanowiliśmy głos oddać tym, którzy – przynajmniej w teorii – są najbliżej akcji. Piłkarzom z szesnastu klubów Ekstraklasy. Każdy klub ma dwóch reprezentantów, oni zaś wybierają trzech najlepszych w ośmiu kategoriach. Zasada? Bez głosów na siebie i kumpli z drużyny.

I tak polscy ligowcy wybiorą:

1) Najlepszego piłkarza Ekstraklasy
2) Najlepszego bramkarza
3) Najlepszego obrońcę
4) Najlepszego pomocnika
5) Najlepszego napastnika
6) Najlepszego obcokrajowca
7) Odkrycie rundy
8) Najlepszego arbitra

Od 17.30 zaczniemy całą ceremonię, która potrwa do ostatniego gościa do późnych godzin wieczornych. Oczywiście zanim będziemy ujawniać zwycięzców poszczególnych kategorii, zanim wjadą wypowiedzi wielkich wygranych, zanim w relacji pojawi się szereg innych niespodzianek przygotowanych przez Weszło – w ramach tradycyjnego weekendowego live’a opiszemy dla was ekstraklasowy szlagier Podbeskidzie – Śląsk. Z końcowym gwizdkiem ruszymy z przedstawieniem nominowanych i wręczaniem kolejnych nagród. Oczywiście nie zabraknie występów artystycznych i żenujących żartów prowadzących galę weszlaków.

Koniecznie bądźcie z nami, zarówno w komentarzach pod poniedziałkową galą, jak i na Twitterze pod hashtagiem #WeszłoGalowo. 21.12.2015, poniedziałek, 17.30. Miejsce – jak zawsze – weszlo.com, gdzie poprowadzimy tekstową relację live.

KOMENTARZE (0)