Na wolny wieczór… Albo pięć. WSZYSTKIE gole Manchesteru United od 1987 roku
Anglia

Na wolny wieczór… Albo pięć. WSZYSTKIE gole Manchesteru United od 1987 roku

No dobra, widzieliśmy mnóstwo chorych kompilacji. „Goals and skills” jakiegoś kasztana z trzeciej ligi Etiopii, „Moja miesiączka” od Kartoflisk, kompilacja opraw Ruchu Radzionków z sezonu 2009/10. Widzieliśmy też pracę maniaków, którzy – na przykład – dochodzili do sezonu 2100/01 w Football Managerze, widzieliśmy typów rekonstruujących najważniejsze chwile piłki nożnej z klocków Lego/plasteliny/kasztanów i patyków.

Czegoś takiego jednak jeszcze chyba nie było. Anonimowy użytkownik jednego z for kibiców Manchesteru United, redcafe.net, postanowił zebrać, skatalogować, opisać i wrzucić na portal z krótkimi filmami WSZYSTKIE gole zdobyte przez „Czerwone Diabły” od sezonu 1987/88, aż po bramkę Herrery w maju 2015. Projekt nie jest jeszcze kompletnie gotowy, wciąż pozostaje kilka białych plam, ale jak pisze sam użytkownik Mrs Smoker – już teraz ma około trzech tysięcy elementów.

Doskonale podzielone wideo, a do tego plansze z dokładnymi danymi – strzelec, asystent, minuta. Rodzaj rozgrywek, przeciwnik. Nawet sposób, w jaki uderzono piłkę przed golem.

http://i.imgur.com/LUru4Pq.png?1

Od dwóch goli Whiteside’a po asystach Strachana, po czasy współczesne. Wszystkie trafienia Ryana Giggsa, legendarne gole Cantony czy Beckhama, są nawet dwa sztychy, które „Czerwone Diabły” władowały ŁKS-owi Łódź.

Kapitalna lekcja historii, nie tylko dla fanów Manchesteru United. Tyle legend, tyle gwiazd, tyle ikon. Wszystko w porządnej jakości, z doskonałym opracowaniem. Jesteśmy pod gigantycznym wrażeniem. Was zaś zostawiamy z linkiem. Całość jest dostępna ==> TUTAJ <==. Miłego wieczoru. Możecie nawet poszukać Berga, my widzieliśmy jego trafienie z Koszycami.

KOMENTARZE (0)