Image and video hosting by TinyPic
Alan Branch Jersey Anthony McCoy Jersey Ben Obomanu Jersey Bobby Wagner Jersey Alameda Ta'amu Jersey Alex Okafor Jersey Alfonzo Dennard Jersey Andre Ellington Jersey
Image and video hosting by TinyPic

WESZLO.COM Weszło

TV: Duże stężenie absurdu w piłkarskim świecie

Maj 13, 2013 17:03

1368457542_Untitled1

Według założenia podsumowanie perełek Weszło TV publikujemy z tygodniową częstotliwością. Ale co zrobić, jeśli stężenie absurdu w śâ€Œwiecie piłki przekracza dopuszczalne normy i co raz trafiamy na głupsze tego przykłady. Poniżej jeszcze pięć sytuacji – tylko z ostatnich kilkudziesięciu godzin -obok których nie sposób przejść obojętnie. Jak to mówią – futbol to gra błędów.

W lidze koreańskiej napastnik próbował oddać strzał w sposób, który miał przypominać przewrotkę. Ubiegł go obrońca, piłka leciała wprost w ręce bramkarza, inny zawodnik już rozczarowany złapał się za głowę, a wtedy…

Podczas niedzielnego meczu ligi meksykańskiej między Tigres a Monterrey jeden z obrońców prawdopodobnie chciał wybić piłkę tak daleko jak to możliwe, ale zrobił to tak nieudolnie, że nie kopnął jej dalej niż do własnej bramki.

W meczu ligi brazylijskiej zawodnik spudłował z metra na pustą bramkę. Ktoś powie – zdarza się. Ale tym razem piłka leciała wolno, równo i wprost na jego lewą nogę.

A teraz hit. W lidze mołdawskiej odnalazł się Janusz Jojko. Przynajmniej grzecznie przeprosił, a wszyscy spokojnie odwrócili się na piętach. To jak, sprzedany?

Na koniec z kolei przyjemna i zabawna sytuacja sprzed meczu Realu Madryt z Espanyolem. Fabio Coentrao w pewnym momencie przebrany w strój sportowy pojawił się na ławce rezerwowych Królewskich, co wywołało niemałą konsternację jego kolegów. Jak się okazało, nie zorientował się, że… nie ma go w kadrze meczowej i powinien zostać na trybunach.

WeszłoKOMENTARZE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

WESZŁO NEWSY

BLOGI I FELIETONY

ANGLIA

HISZPANIA

NIEMCY

WŁOCHY