Image and video hosting by TinyPic
Alan Branch Jersey Anthony McCoy Jersey Ben Obomanu Jersey Bobby Wagner Jersey Alameda Ta'amu Jersey Alex Okafor Jersey Alfonzo Dennard Jersey Andre Ellington Jersey
Image and video hosting by TinyPic

WESZLO.COM Weszło

Prowadzenie klubu dalej modne, ale już nie takie fajne

Luty 21, 2013 17:42

1356692012_Untitled1

– Fajnie jest mieć klub. Wyczytałam ostatnio w jakimś magazynie, że to jest teraz w modzie (…) Faktycznie pieniądze raczej się na niego wydaje, niż z niego wyciąga. Ale dla mnie to jest przede wszystkim dobra zabawa. Przyjemność, coś w rodzaju hobby. No i też ogromna satysfakcja, że udało mi się uratować klub z taką historią – tak jeszcze rok temu na naszych łamach opowiadała o Warcie Izabella Łukomska – Pyżalska.
Potem pierwszy entuzjazm nagle minął i zaczęło się życie. Hobby stało się problemem.

Pani prezes zapomniała dodać, że brakuje na jeszcze kilka innych drobiazgów, ale rozumiemy – twitter, 140 znaków, ograniczone możliwości.

Jeśli nie zgubiliśmy się w liczeniu, zimą z Warty odeszło dwunastu zawodników – w znacznej mierze tych najistotniejszych. Mniej więcej taka sama liczba pozostała w klubie. Obecność można sprawdzać jak w szkole podstawowej. Bartczak? Nie ma. Kosznik, Marciniak, Ciach, Trochim, Pawłowski? Wszyscy nieobecni.

O ile nam wiadomo, Warta aby PRZETRWAĆ wiosnę, mniej więcej jak ŁKS, bo tylko o tym dziś mówimy, potrzebuje około miliona złotych. Temat wsparcia klubu ma jeszcze przemyśleć Ryszard Grobelny, choć w pierwszej wersji z miejskiego magistratu do Warty miało powędrować… 40 tysięcy złotych.

Jak żyć?

WeszłoKOMENTARZE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

WESZŁO NEWSY

BLOGI I FELIETONY

ANGLIA

HISZPANIA

NIEMCY

WŁOCHY