Latem w Mielnie Radosław Majdan zawsze staje się Radosławem M.
Weszło

Latem w Mielnie Radosław Majdan zawsze staje się Radosławem M.

Przedziwne rzeczy dzieją się wokół Radosława Majdana. Notorycznie zgłaszają się ludzie, którzy twierdzą, że od Radka dostali w zęby, a Radek zawsze odpowiada, że to nonsens i prowokacja. To znaczy, nie wiemy, czy i tym razem tak powie, ale uznajemy tę ewentualność za najbardziej prawdopodobną. W zęby dostał kiedyś chłopak w Szczecinie, ale Majdan mówił, że nie od niego i nie na jego zlecenie. Później mieliśmy słynną sprawę Mielna i „pięknych kawalerów”. A teraz znowu Mielno i znowu jakiś obity typ.
Wokół Radka trup ściele się gęsto, w związku z czym piszemy ten tekst z drżącymi rękoma. Uspokaja nas tylko fakt, że RM aktualnie siedzi w ciupie i tego nie przeczyta, a jak wyjdzie i przeczyta – to my już wtedy będziemy zaopatrzeni w gaz pieprzowy i łapkę na muchy. Nie wiemy, co tam się do końca zdarzyło i po czyjej stronie była wina, ale dochodzimy do wniosku, że tylu ofiar to nie ma swoim koncie nawet Marcin Najman, chociaż bardzo by chciał.

Radku, może ty w tym Mielnie nie masz kwatery, co? Może to taki sposób na tanie wakacje? Jedziemy nad morze, a nocki na komendzie? Niegłupie, chociaż sami preferujemy booking.com.

KOMENTARZE (0)

INNE SPORTY

Tyson Fury boxing sparring session in Manchester, United Kingdom

Featuring: Tyson Fury
Where: MANCHESTER, United Kingdom
When: 06 Jun 2018
Credit: WENN.com

*****No UK Tabloids & Tabloid Websites*****
FOT. WENN/NEWSPIX.PL
POLAND ONLY!
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
18 sierpnia, 23:33