Image and video hosting by TinyPic
To nie jest temat do żartów! Trzeba reagować!
Weszło

To nie jest temat do żartów! Trzeba reagować!

Zadzwoniliśmy do Jana Tomaszewskiego z pytaniem, czy lepiej głosować na Grzegorza Latę, czy na Zdzisława Kręcinę. Niestety, chyba nie poznał się na tym fantastycznym żarcie i nie poparł żadnego z tych wspaniałych kandydatów…

– Powiedz, na kogo teraz głosować? Na Kręcinę czy Latę?
– Zaraz, zaraz. Tu już nie ma miejsca na żarty, oni z nas żartowali przez kilkanaście lat, a ostatnie cztery to już były czyste kpiny! Skończyły się żarty, zaczęły się schody. Reagować trzeba! I głosować, ale na komisarza Bońka. Sąd powinien go umieścić w związku, a powód na pewno by znalazł. Wiesz, kto jest teraz formalnie sekretarzem generalnym?

– Zdzisław Kręcina.

– No właśnie, usunięty nielegalnie ze stanowiska. Statut łamany jest bardzo często, nie ma żadnego porządku prawnego, a państwo nie reaguje, państwo śpi. W Szkocji wyrzucono z ligi klub-ikonę, i to ikonę w skali europejskiej, u nas licencje przyznaje się za ładny uśmiech. Nie wspominam już o tym, że w kadrze gra przestępca skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję… Ach, jeszcze Zagłębie Lubin. Ci to dostali karę, co? Trzysta procent! Kupili jeden punkt, a zabrano im trzy. Nie wiem, jak się po tym otrząsną.

– Dobra, ale co z wyborami?

– Jest jeszcze Czarnecki! To dopiero komedia. Jak ma nie być lepiej, ale śmieszniej to głosujmy na Czarneckiego. Nie, kurwa, to nie jest temat do żartów! Trzeba rozliczyć tych grabarzy, bo w przeciwnym razie za dwa lata obudzimy się z ręką w nocniku, zaśpiewamy, że nic się nie stało i powiemy, że teraz w eliminacjach do Euro 2016 już na pewno się uda! Widziałeś tę szopkę, którą zorganizował prezydent i premier? Wezwali piłkarzy i im pogratulowali. Czego, kurwa, czego – się pytam! Ostatniego miejsca?! Gdyby w ostatnim meczu Rosja wygrała z Grecją i gdybyśmy dzięki temu zajęli trzecie miejsce w grupie to chyba Franek Smuda zgarnąłby Orła Białego, a zawodnicy dostali po złotym polonezie! Premier mówi, że pięknie grali. Chyba na cymbałach! Na 40-milionowych cymbałach!!!

KOMENTARZE (0)

Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

Tie Domi beats on Boston Bruin, Dan LaCouture in the first period of last night's game between the Maple Leafs and the Boston Bruins at the ACC. Lucas Oleniuk-Toronto Star14/3/6
22 listopada, 14:30