Wolski drożeje w tempie astronomicznym. Chyba nikogo nie będzie stać…
Weszło

Wolski drożeje w tempie astronomicznym. Chyba nikogo nie będzie stać…

Jeszcze nie tak dawno Maciej Skorża apelował, by dać spokój z przesadnym podniecaniem się Rafałem Wolskim i Michałem Ł»yrą, bo na dobrą sprawę to jeszcze nie wywalczyli sobie miejsca w podstawowej jedenastce (teraz Wolski już tak). Szkoleniowiec wyraźnie chciał tonować nastroje, żeby chłopakom nie poprzestawiało się w głowach – w końcu jeszcze zupełnie nic w futbolu nie osiągnęli.
Za nami ledwie cztery wiosenne kolejki, a już świat oszalał. Wiadomość o tym, że Wolski miałby kosztować dziesięć milionów euro błyskawicznie została zdementowana – teraz na rynku (czyli w mediach) chodzi cena 15 milionów, a to jeszcze nie koniec, bo skoro Rafał w pięć dni medialnie zdrożał o pięć baniek, to strach pomyśleć, ile będzie warty za rok. Jedna bramka z Podbeskidziem Bielsko-Biała miała wywindować cenę legionisty ponad poziomy, na których do tej pory obracał się np. Bojan (przeszedł do Romy za 12 milionów euro).

Sam chłopak na łamach „Piłki Nożnej” oświadczył, że chciałby grać w Barcelonie i wydaje mu się, że by tam sobie poradził. Wypada zapytać, kogo miałby wygryźć ze składu? Na szczęście gwiazdorzy z Katalonii raczej nie muszą się obawiać konkurencji młodego Polaka, ponieważ wszystko wskazuje na to, że „Barcy” nie będzie stać na pozyskanie tego gracza. Może Andżi Machaczkała?

KOMENTARZE (0)

INNE SPORTY

WARSZAWA 17.05.2018 
KONFERENCJA PRASOWA  PRZED BOXING NIGHT 14 NARODOWA GALA BOKSU --- PRESS CONFERENCE BERORE BOXING NIGHT 14 NATIONAL BOX GALA  
MARCIN NAJMAN   
FOT. ANNA KLEPACZKO/FOTOPYK/NEWSPIX.PL
---
Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl 
mail us: info@newspix.pl
call us: 0048 022 23 22 222
---
Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland
26 maja, 11:40