Internat Lecha Poznań: tak się kształcą młodzi piłkarze
Weszło

Internat Lecha Poznań: tak się kształcą młodzi piłkarze

Kiedy Bozia daje talent do grania w piłkę (najczęściej dyskusyjny), to niestety odbiera rozum. Piłkarze Lecha Poznań grający w Młodej Ekstraklasie… Hmm… Pal licho, że bawią się w debilny sposób, roznegliżowani, pokazują gołe dupy, chleją alkohol i jeszcze – na filmie po 9 minutach i 50 sekundach – wymachują jakąś torebką z pigułkami w środku, co nasuwa jednoznaczne skojarzenia (ich twarze zresztą też). Najgorsze, że są tak skończonymi kretynami, że to wszystko nagrywają kamerą, a następnie umieszczają w internecie. Poznajmy bohaterów: Szymon Drewniak, Przemysław Sadowski, Jędrzej Łągiewka, Paweł Baraniak, Marcin Byszewski, Dominik Chromiński, Sebastian Polody i Karol Szymański.
No, to się już nagrali. Szkoda, że w filmie (filmiku), a nie na boisku. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda życie w internacie i jak chowają się przyszłe pokolenia piłkarzy, to zobaczcie poniższe nagranie.

Gratulujemy panowie. Właśnie skompromitowaliście cały system szkolenia Lecha (wcześniej Amiki, bo to Amica zaczęła inwestować w internaty), w który szefostwo klubu włożyło grube miliony złotych. Powodzenia w przyszłym życiu – jak już będziecie listonoszami, roznosicielami mleka i taksówkarzami.

W komentarzach pod filmikiem zamieszczonym przez jednego z młodych zawodników na Facebooku wpisał się też upadły piłkarz, Grzegorz Kasprzik. Wiadomo, dlaczego upadły. Oto, co miał do przekazania:

Panowie Szacun! Buhahahaha Zabrakło tylko kilku wstawek tanecznych! Karol nie tak Cie uczyłem tanczyc! A gdzie łucznik, bujanie gołębi, syrena strazacka i rolnik w polu(sianie)! Poprawic mi sie nastepnym razem! Buhahaha Chyba wynajme pokoj obok Was!

Kasprzik – lat 29, a imponuje mu zabawa gównażerii. Śmiało, wynajmij ten pokój, gdzieś w końcu musisz mieszkać (a przecież jesteś bezrobotny). „Nie tak cię uczyłem” – oto skutki przenoszenia niechcianych piłkarzy do Młodej Ekstraklasy.